Chati me i vjeter Shqiptar

Per version te vjeter te Chat kliko Mibbit, nese deshironi version te ri dhe dergoni foto permes Chat kliko Thelounge.
Deshironi qe te beni thirrje permes Chat me Video/Call kliko ne KiwiIRC.

Mibbit Thelounge KiwiIRC

Chati me i vjeter Shqiptar

Per version te vjeter te Chat kliko Mibbit, nese deshironi version te ri dhe dergoni foto permes Chat kliko Thelounge.
Deshironi qe te beni thirrje permes Chat me Video/Call kliko ne KiwiIRC.

Mibbit Thelounge KiwiIRC

Chati me i vjeter Shqiptar

Per version te vjeter te Chat kliko Mibbit, nese deshironi version te ri dhe dergoni foto permes Chat kliko Thelounge.
Deshironi qe te beni thirrje permes Chat me Video/Call kliko ne KiwiIRC.

Mibbit Thelounge KiwiIRC

Rrethnesh!


Shprehu eshte nje komunitet shqiptaresh online. Cdo dite na vizitojne rreth 3000 persona nga te gjitha moshat, marrin pjese per te bere shoqe e shoke te rinj, duke u argetuar sebashku dhe pse jo edhe per te gjetur shpirtin binjak. Njohje Interesante!. Deshiron dhe ti te marresh pjese ne komunitetin tone? Eshte shum e thjeshte! Nuk kerkohet asnje rregjistrim dhe eshte gjithcka falas! Mjafton vetem te zgjedhesh nje pseudonim ose emrin tend, dhe te futesh ne kanalin tone. Gjithashtu mund te perdoresh dhe Kameren ose te dergoni FOTO (lloj Whatsapp) ! Cfare pret? Hyr Tani dhe Chato me ne!

Dardania Since 2002

Lista e Hiteve Shqip 2023

HITET SHQIP 2022 - ARGETUESE

Ketu i gjeni Hitet me te reja Shqipe te vitit 2023

HITET SHQIP 2022 - POPULLORE

Ketu i gjeni Hitet me te reja Shqipe te vitit 2023

HITET SHQIP 2022 - BALADA

Ketu i gjeni Hitet me te reja Shqipe te vitit 2023

HITET TE HUAJA 2022 - RNB

Ketu i gjeni Hitet me te reja te Huaja te vitit 2023

Lajmet e fundit

RregullorjaChatit

 • Ne publik perdorni vetem gjuhen SHQIPE ne privat cfar te doni!
 • Mos shenoni tekste teper te gjata - teper se 250 shkronja sepse bllokohen automatikisht!
 • Bisedat private mos i nxjerni ne publike!
 • Ndalohet perdorimi i nickave te pakuptimte, ofendues dhe provokues dhe te huaj
 • Mos perdroni proxy ose firewall!
 • Jo flood - Shenim i shpejte ose i pakuptimte!
 • Jo klone - Lidhje me teper pseudonime (nickname)!
 • Jo reklama te cfardo forme! (vetem LINK i youtube do tolerohet (por mos perseritet i njejti link 2 here)
 • Reklamimi i faqeve, profileve te Facebook, Skype, Twitter, Instagram, Email@adresa, Numra Telefoni etj. ndalohen!
 • Mos shenoni me shkronja te MEDHA ne publik!
 • Mos i perseritni te njejtat fjale/fjali radhazi!
 • Kercenime, diskriminim, racizem, sharje dhe ofendime ndaj stafit, chatit ose chatuesve tjere ndalohet rreptesisht!
 • Mos shenoni nga nje fjale ne fjali, psh:
 • (Emri2) tung
 • (Emri2) si
 • (Emri2) je?
 • Stafi i Shprehu

  psychoz

  Root Admin

  AdmiraL

  Root Admin

  Alfi

  Root Admin

  PCman

  Net Admin

  JULIAN_IT

  Net Admin

  OrInOkO

  Net Admin

  Z|po

  Net Admin

  ELioNa

  Net Admin

  Armendz

  Net Admin

  lord-x

  Net Admin

  tonii

  Net Admin